eXtremalny Bieg Godzinny


PARTNER GŁÓWNY 2016

PARTNERZY

Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Naszą biegową inicjatywę od strony medycznej zabezpieczać będzie Grupa Ratownictwa PCK z Koszalina. Świetni ludzie tworzący przyjazną atmosferę, a przede wszystkim dbający o Wasze bezpieczeństwo i pomoc w razie problemów.

DAJAR

Dajar Sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu.

DESLight.pl

Zakres działalności to przede wszystkim oświetlenie klubowe i dyskotekowe, reklamy i wyświetlacze LED, układy sterowania i automatyki.

EUROPLANT

Grupa EUROPLANT należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie rozmnażania i wprowadzania ziemniaków sadzeniaków na rynek na arenie międzynarodowej.

Efektima

Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach przeciwstarzeniowych dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała.

ATOM webski sklep

Firma zajmująca się sprzedażą wszystkiego, co może przydać Ci się jako posiadaczowi telefonu komórkowego. Sprzedaż prowadzi przede wszystkim za pośrednictwem serwisu allegro.pl.

WC Serwis

Wynajem i obsługa mobilnych systemów sanitarnych.

Urząd Miejski w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste