eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 17 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 17 maja 2015 r.
Autor: SFX


1. eXtremalny Bieg Godzinny. Coś nowego!


Uczestnicy testu eXtremalnego Biegu Godzinnego.

Pierwszy raz!

Kolejne wyzwanie organizacyjne, kolejny bieg... prestiżowy i wymagający... ze ścisłymi limitami w ilości uczestników oraz opłatami, które przełożą się na dodatkowe atrakcje - medale i koszulki, które warto będzie zdobyć... oraz nagrody dla zwycięzców.

Trasa

Bardzo wymagająca trasa eXtremalnego Biegu Godzinnego Przygotowany przebieg trasy będzie wyjątkowy i przeprowadzi Was przez bardzo wymagające, pagórkowate tereny... a długość jednej pętli wyniesie zaledwie 1 kilometr. Będziecie musieli się z nim zmierzyć kilkukrotnie... gdyż tym razem nie określamy dystansu, lecz czas trwania rywalizacji.

Każdy uczestnik, który rozpocznie swoje okrążenie przed upływem 1 godziny będzie zobowiązany do jego ukończenia - czyli czas przebywania na trasie - więc czas biegu może być nieco dłuższy od jednej godziny.

Klasyfikacja będzie zależała od ilości pokonanych okrążeń, a w przypadku takiego samego rezultatu - pokonaniu ich najszybciej. Może się więc okazać, że zwycięzca będzie biegł trochę dłużej od tych, którzy nie zdążyli rozpocząć kolejnego, więc "wybiega" większą ilość okrążeń.

Chętni mogą obejrzeć sporo zdjęć "testu" eXtremalnego Biegu Godzinnego, który zrealizowany był grudniu 2014. Materiał filmowy prezentujący przebieg trasy biegu został przygotowany już w 2013 roku, kiedy powstał pomysł realizacji tej inicjatywy.

Limit uczestników

Wymagająca i krótka pętla ze względów bezpieczeństwa wymaga limitu osób na niej się znajdujących. Określamy go na 120 osób + 10 dodatkowym miejsc w dyspozycji organizatora. Liczy się kolejność wnoszenia opłaty startowej... im szybciej tym lepiej.

Zapisy

Rozpoczną się już 25 maja... od tego dnia będziemy odnotowywać ilość wpłat i informować Was o zmniejszającej się ilości miejsc. Więcej szczegółów odnajdziecie w regulaminie eXtremalnego Biegu Godzinnego.

Pilnujcie kolejnych istotnych informacji.