eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 30 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 30 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Waga ma znaczenie! 1,5 kg medal XBG 2015!


Najcięższy medal w biegu - 1. eXtremalny Bieg Godzinny.

Nie pół kilograma, nie kilogram, lecz PÓŁTORA KILOGRAMA - niemal tyle waży nasz wysokiej jakości medal z litej stali, wycięty jednym z najbardziej zaawansowanych laserów, uzupełniony o stal nierdzewną, pokryty najlepszej jakości farbą nakładaną proszkowo. Do tego wszystko wygrzane w doskonałej jakości piecu, aby finalnie był to produkt najwyższej klasy. Całość dopełni szeroka, wytrzymała tasiemka... która z pewnością poradzi sobie z wyjątkowym ciężarem medalu.

Wszystko za sprawą partnera - firmy GIPO, która po wielu ustaleniach podjęła się wykonania medali przy zastosowaniu najlepszych technologii.

Tylko 120 egzemplarzy oczekuje na szczęśliwych uczestników pierwszego eXtremalnego Biegu Godzinnego, który już 8 sierpnia 2015 roku wyruszy na Górkę Piaskową w okolicach ulicy Gdańskiej w Koszalinie. Zgłaszajcie się!

Każdy medal będziemy wręczali indywidualnie każdemu uczestnikowi, podczas oficjalnego zakończenia naszej imprezy. Będzie więc okazja na pamiątkowe zdjęcie wszystkich, którzy zakończą przygotowaną rywalizację.

Najcięższy medal w biegu - 1. eXtremalny Bieg Godzinny.

1 godzina

Jedna godzina może Wam sprawić wiele frajdy... tym bardziej, że choć 1-kilometrowa trasa jest naprawdę wymagająca. Nie musicie się jednak martwić - wystarczy zakończyć swoje ostatnie okrążenie po upływie tej godziny... nawet jeśli będzie to okrążenie pierwsze!

Film z przygotowania prototypu medalu

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska. GIPO

Partnerzy:

Daricke Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR Koszalin pełnia życia