eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 9 sierpnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 9 sierpnia 2015 r.
Autor: SFX


Czy na XBG 2015 było eXtremalnie biegowo?


Jeden z podbiegów XBG.

Trudy :).

Przede wszystkim mam nadzieję, że przekonaliście się o tym, że bieg nie tylko z nazwy jest "eXtremalny". Wygląda na to, że pokonanie 10 okrążeń przed upływem godziny będzie wyzwaniem w kolejnej edycji. Średnie tempo około 6 minut / kilometr tym razem nie zostało uzyskane :).

Jak Wam poszło? Padło też trafne stwierdzenie... strażaka Tomka - na zdjęciu wystawia język :)... że zasadnym jest w naszym "biegu" zapytanie "Jak Tobie poszło?". Nie było pewnie nikogo na trasie, kto choć przez chwilę by nie szedł.

Przypomnę też, że zamysł biegu zrodził się już 27 miesięcy temu (maj 2013), kiedy trasa została zweryfikowana i sfotografowana po raz pierwszy... więc inicjatywa oczekiwała na realizację ponad 2 lata (!).

Wyniki.

Na starcie 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Już możecie przeglądać zamieszczone wyniki XBG 2015. Wkrótce też zaprezentujemy takie, w których zapisane zostało każde z Waszych okrążeń. Będzie to zapewne pożywką do licznych analiz i kilku przyjemnych minut przed ekranem :).

Opinie.

Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami i opiniami w naszej pobiegowej zakładce. Jesteśmy bardzo ciekawi czy taka forma rywalizacji przypadła Wam do gustu. Pomoże to nam też w przygotowaniach kolejnej, przyszłorocznej edycji... chyba, że nie jesteście nią zainteresowani :).

Zdjęcia.

Jak to często bywa, tak i tym razem z aparatem na trasie biegał Seba Lenkiewicz, którego niemal tysiąc fotek właśnie zamieszczamy w naszych galeriach.

Wciąż też poszukujemy chętnych osób do współpracy przy tworzeniu galerii dokumentujących nasze inicjatywy. Aparaty w dłoń. Fotografie w naszych galeriach mogą przecież być okraszone też Waszymi nazwiskami :).

Medale.

Medale XBG wręczane biegaczom na naszej ściance :). Zawisły solidnie na szyi każdego z Was. Postanowiłem wręczać je każdemu z osobna dopiero na końcu całej naszej zabawy... choć kilka wydanych było "śpieszącym się" to wierzę w to, że forma ich rozdawania po kilkuminutowym oczekiwaniu przypadła Wam do gustu :).

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska. GIPO

Partnerzy:

Daricke Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR Koszalin pełnia życia