eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 23 lutego 2017 r.
Ostatnie zmiany: 23 lutego 2017 r.
Autor: SFX


Trzeci bieg nadchodzi. XBG 2017.


Start do 2. eXtremalnego Biegu Godzinnego - XBG 2016

Rok 2017 z trzecią edycją!

Już 1 marca ruszymy z zapisami do kolejnej edycji wymagającego eXtremalnego Biegu Godzinnego, który wbrew pozorom może stać się ciekawym celem dla każdego :).

Start: 5 sierpnia 2017 r., w samo południe.

Do wyhaczenia pozostaje 150 miejsc na starcie. Wszyscy, którzy staną się uczestnikami biegu i ukończą choćby jedno okrążenie zostaną uraczeni niecodziennym medalem, a jeszcze w biurze zawodów otrzymają biegową koszulkę.

Tylko godzinka?

Tak. Do pokonania dowolny dystans - nie krótszy od jednego pełnego okrążenia mierzącego ok. 1 km - który zapewni przebiegnięcie przez linię mety po upływie 60 minut. Zakończenie okrążenia przed upływem 1 godziny jest równoznaczne z podjęciem wyzwania na kolejnym, które należy ukończyć.

Tym samym aby zakończyć swój udział w biegu należy ukończyć ostatnie swoje okrążenie po upływie pełnej godziny... o czym będziecie w trakcie biegu dodatkowo informowani.

Najcięższe medale w swojej klasie.

Medal XBG 2016. Ponownie wytworzymy dla Was wyjątkowo solidne egzemplarze medali.

Ponownie też zostaną one wręczone do rąk własnych podczas oficjalnego zwieńczenia imprezy - każdy będzie mógł poczuć się zwycięzcą!

Rekordy do poprawy!

Czekają na Was wyśrubowane w drugiej edycji wyniki.

Aktualną rekordzistką trasy wśród pań jest Sylwia Telatyńska z Choszczna, która ukończyła bieg na 6. miejscu OPEN, uzyskując czas 1h06'46", mając w nogach 9 okrążeń.

Zwycięzcą w roku 2016 i rekordzistą trasy wśród mężczyzn jest obecnie Paweł Bednarz z Koszalina, który pokonał 10 okrążeń w czasie 1h01'13".

Partnerzy:

DAJAR Daricke Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Koszalin pełnia życia