eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 28 lipca 2020 r.
Ostatnie zmiany: 28 lipca 2020 r.
Autor: SFX


Informacje przedstartowe XBG 2020


6. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2020

Miejsca dawno zajęte

Zapisy szybko się zaczęły i szybko zakończyły. Setny uczetnik w stawce zdążył jeszcze przed końcem maja... a więc na 2 miesiące przed rozpoczęciem biegu.

Udało się jeszcze wyskrobać kilka dodatkowych miejsc. Te ostatnie zostały zajęte przez Was z wiedzą, iż medali może nie być wystarczająco dużo, by zawisły na piersiach wszystkich uczestników.

Tu ważną rolę odegra "statystyka", która może stać się sprzymierzeńcem tych, którzy posiedli numery startowe większe od 110. Oznacza to, że każda nieobecność na starcie zwiększa szanse na otrzymanie medalu przez posiadacza kolejnego numeru startowego.

Odbiór numerów startowych

Biuro zawodów XBG 2020 W okolicach biegu będziemy czekać na Was od 10.3o do 11.3o. Wtedy właśnie będziecie mogli odebrać swój numer startowy, by wkrótce wyruszyć z nim do walki o jak największą liczbę okrążeń.

Woda na każdym okrążeniu

Na każdym okrążeniu będziecie mogli skorzystać z przygotowanych kubków z wodą... warto czasem wylać na siebie kilka kropel płynu i uzupełnić braki w organiźmie.

Biegu tyle samo dla każdego

Start do biegu XBG 2020 Staniecie na starcie rywalizacji 1-godzinnej... a tak naprawdę biegu, który kończy się gdy przekroczycie po raz ostatni linię startu / mety już po upłynięciu pełnych 60 minut.

Należy więc ukończyć pełne okrążenie, które zostanie nadgryzione przed 60 minutą biegu.

Ćwierć tony medali

Wręczenie medali XBG 2020 Jak zawsze w naszym biegu niezwykle ciężkie medale trafią na Wasze szyje dopiero po ustaleniu końcowych wyników, na ceremonii ich wręczania... może się zdarzyć, że obciążeni będziecie nimi kilkadziesiąt minut po wbiegnięciu na metę. Wręczanie planujemy rozpocząć o godzinie 13.3o.

Uprzedzamy pytania i prośby... medali NIE WYDAJEMY wcześniej i robimy to indywidualnie podczas ceremonii nagradzania, bez względu na indywidualną sytuację. Medale nieodebrane przechodzą na własność osoby z kolejnym numerem startowym.

Ogniskowa integracja

Ognisko integracyjne XBG 2020 Po zakończeniu walki z dystansem zapraszamy Was na ognisko. Szykujemy po jednej kiełbasce dla każdego Uczestnika, a osoby towarzyszące mogą skorzystać z własnego inwentarza :).

Muzyczna oprawa

O oprawę muzyczną zadba duet "Szarża", który zaszczyci nas muzyką na żywo ze swojej bogatej twórczości. Będzie to jednocześnie ich artystyczny debiut na wydarzeniu biegowym.

Partnerzy:

Koszalin Centrum Pomorza DAJAR.pl Europlant
Grupa Ratownictwa PCK Koszalin WC Serwis