eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 4 sierpnia 2021 r.
Ostatnie zmiany: 4 sierpnia 2021 r.
Autor: SFX


Przed startem XBG 2021


7. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2021

Limit wyczerpany dawno temu

Po raz kolejny obdarzyliście zaufaniem eXtremalny Bieg Godzinny, które przełożyło się na zniknięcie dostępnych miejsc. Rozciągnęliśmy pulę do 120 osób i tyle też przygotowaliśmy medali.

Ponieważ lubujemy się w statystyce, pozwoliliśmy na dopisanie się do list nieco większej liczbie osób. Chętnych również nie brakowało. Na listach pojawiło się w ten sposób 158 chętnych.

Finalnie spodziewamy się na starcie i mecie dokładnie 133 osób (uwzględniając aktualną liczbę zgłoszonych). Jak będzie bilans w sobotę - sami zobaczycie :), a my dowiemy się czy prognozy są trafne.

Odbiór numerów startowych

Biuro zawodów - jak było na XBG 2020 W okolicach biegu będziemy czekać na Was od 10.3o do 11.3o. Wtedy właśnie będziecie mogli osobiście, samodzielnie, bez udziału osób trzecich, odebrać swój numer startowy. Chwilę później wyruszycie z nim do walki o jak największą liczbę okrążeń.

Woda na każdym okrążeniu

Woda - jak było na XBG 2020 Na każdym okrążeniu będziecie mogli skorzystać z przygotowanych kubków z wodą... warto czasem wylać na siebie kilka kropel płynu i uzupełnić braki w organiźmie.

Biegu tyle samo dla każdego

Start do biegu - jak było na XBG 2020 Staniecie na starcie rywalizacji 1-godzinnej... a tak naprawdę biegu, który kończy się gdy przekroczycie po raz ostatni linię startu / mety już po upłynięciu pełnych 60 minut.

Należy więc ukończyć pełne okrążenie, które zostanie rozpoczęte przed 60 minutą biegu.

Dla żądnych jednokrotnego pokonania trasy - choć jesteśmy pewni, że ani jeden uczestnik się na to nie zdecyduje - instruujemy: wystartuj wraz ze wszystkimi, spokojnie dotrzyj do szczytu piaskowej górki (ok. 900 metr trasy), spokojnie poczekaj aż minie 60 minut od Twojego startu i dojdź bez przeszkód do mety :).

Ćwierć tony medali

Wręczenie medali - jak było na XBG 2020 Jak zawsze w naszym biegu niezwykle ciężkie medale trafią na Wasze szyje dopiero po ustaleniu końcowych wyników, na ceremonii ich wręczania... może się zdarzyć, że obciążeni będziecie nimi kilkadziesiąt minut po wbiegnięciu na metę. Wręczanie planujemy rozpocząć o godzinie 13.3o.

Mamy dokładnie 120 egzemplarzy... więc statystycznie to ujmując, powinno wystarczyć dla właścicieli numerów od 1 - 145. Dowiemy się w sobotę, czy nasze obliczenia były prawidowe.

Uprzedzamy pytania i prośby... medali NIE WYDAJEMY wcześniej i robimy to tylko indywidualnie podczas ceremonii nagradzania. Medale nieodebrane wydawane są osobom z kolejnym numerem startowym.

Ogniskowa integracja

Ognisko integracyjne - jak było na XBG 2020 Po zakończeniu walki z dystansem zapraszamy Was na ognisko. Szykujemy po jednej kiełbasce dla każdego Uczestnika, a osoby towarzyszące mogą skorzystać z własnego inwentarza :).

Fotografia doskonała

Fotografia na - jak było na XBG 2020 Podczas biegu, jak również bezpośrednio przed, oraz w trakcie relaksu "po", towarzyszyć nam będzie Jarek Dulny reprezentujący swoją Dulny Fotografię Sportową. Pamiątka będzie wyśmienita, a pierwsze fotki z galerii w "migawce" pojawią się zapewne jeszcze w sobotni wieczór.

Partnerzy:

DAJAR.pl Europlant Grupa Ratownictwa PCK Koszalin
WC Serwis Perfect Color Koszalin Centrum Pomorza