eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 15 maja 2022 r.
Ostatnie zmiany: 15 maja 2022 r.
Autor: SFX


Zapisy do XBG 2022 ruszą 22 maja o 20.oo!


Rozpoczynamy zapisy - 8. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2022

Rejestracja do eXtremalnych wyczynów

Ósmy eXtremalny Bieg Godzinny nadchodzi.
W pocie czoła szykujemy się do kolejnych zapisów i nalotu Waszych chęci do udziału w unikalnym biegu. Biegu w którym każdy z Was będzie miał bardzo podobne wyzwanie -> wysiłek potrwa tyle samo bez względu na tempo pokonywania kolejnych metrów trasy.

Start do biegu nastąpi 6 sierpnia 2022 r. (sobota) w samo południe. By chłód nie przeszkadzał, a piasek był wystarczająco suchy :).

Medale w opracowaniu

Szykujemy się do zmian... w medalach, które przez siedem kolejnych biegów zapisywały się wśród najcięższych możliwych. Zadbamy, by utrzymać konwencję i sprawić jeszcze większą frajdę. Czeka nas masa pracy, ale wierzymy że się uda i nowy wymiar medali da Wam jeszcze więcej motywacji do udziału.

Tylko 1 kilometr i 1 godzina

Jedynie kilometr... to dystans do pokonania na jednym okrążeniu... a od Waszych sił zależeć będzie ilość ukończonych okrążeń.

Całe wyzwanie zamyka się w jednej godzinie. Po upływie 60 minut konieczne jest jedynie ukończenie już rozpoczętego kółeczka... a więc uzupełnienie pokonanego dystansu do pełnego kilometra :).

Konwencja daje też niezwykłą możliwość uczestnictwa w wydarzeniu każdemu, kto jest w stanie przebyć 1 kilometr w ciągu całej godziny. Wydarzenie jest na wyciągnięcie nogi dla każdego!

Ognicho na mecie

Po zakończeniu walki z dystansem zapraszamy na wspólne ognisko. Kiełbachy będą w gotowości do zawiśnięcia nad ogniem.

Partnerzy:

DAJAR.pl Europlant
Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Koszalin Centrum Pomorza