eXtremalny Bieg Godzinny


Data wpisu: 21 lipca 2023 r.
Ostatnie zmiany: 21 lipca 2023 r.
Autor: SFX


Koszulki XBG 2023 dostępne do 23 lipca.


9. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2023 - koszulki biegowe

Tym razem białe? Bardzo prawdopodobne.

9. eXtremalny Bieg Godzinny już coraz bliżej.

Wkrótce też minie ostatni termin, gdy będziemy mogli zagwarantować Wam wybrany rozmiar koszulki biegowej, która w tej edycji najpewniej będzie biała... i jak zawsze pozbawiona zbyt długich rękawków :).

By mieć pewność dopiszcie się do listy uczestników i dokonajcie wpłaty online (by od razu u nas się pojawiła) najpóźniej do niedzieli, 23 lipca. Jeśli wybierzerz przelew... może nie zdążyć wpaść do nas, gdy ustalimy już końcową liczbę rozmiarów.

ZAPISY | REGULAMIN | UCZESTNICY

1 kilometr? A może cała godzina?

XBG 2023 to znów wyzwanie, w którym konieczne jest pokonanie jedynie 1 kilometra. Oczywiście wszystko jest zależne od Was... bowiem macie całą godzinę by decydować czy biec dalej :).

Kto pstryknie fotki?

Ponownie, po chwilowej przerwie, wezwaliśmy Dulnego... by pstrykał i focił. Te fotki będą warte każdej kropli potu. Szykujcie więc kreacje. Szykujcie swoją formę, by doskonale zaprezentować się przed jego obiektywami.

Start w samo południe. Na koniec ognicho.

5 sierpnia 2023 r. (sobota) o 12.oo ruszycie na trasę, by przed 13.oo wbiec na swoje ostatnie okrążenie. Po zakończeniu zmagań rozgrzeje Was ognicho, a kiełbaski dodadzą sił... niedługo po zakończeniu biegu będziemy wręczać wyjątkowe medale - indywidualnie każdemu, kto z nami pozostanie.

9. eXtremalny Bieg Godzinny - XBG 2023 - koszulki biegowe

Partnerzy:

DAJAR.pl Europlant
Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Koszalin Centrum Pomorza