eXtremalny Bieg Godzinny


3 sierpnia 2016 r.

Złoty, srebrny czy brązowy? 2. XBG

Najcięższe medale - w eXtremalnym Biegu Godzinnym. Pozostało już bardzo niewiele czasu do startu. Ruszamy w sobotnie południe (o 12:00), a biuro zawodów uruchomimy dwie godziny wcześniej. Trasa nie zmieniła się w porównaniu do pierwszej edycji biegu i postaramy się by jej przebieg był bardzo dokładnie oznaczony. Pogoda najprawdopodobniej będzie zdecydowanie przystępniejsza od tej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 lipca 2016 r.

Wyjątkowe medale, ponad 1,5 kilograma stali!

Najcięższe medale - w eXtremalnym Biegu Godzinnym. 1,5 kilograma? Nie tylko bieg, lecz także medale w nim są ekstremalne. Trofeum uczestnictwa w 2. eXtremalnym Biegu Godzinnym ważą bowiem ponad 1,5 kilograma, a to naprawdę dużo - zważywszy że każdy z nich zawiśnie na szyi każdego, kto wy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 lipca 2016 r.

Koszulki biegowe 2. XBG! Dla wszystkich!

Koszulki biegowe drugiej 2 eXtremalnego Biegu Godzinnego. Koszulki biegowe dla każdego uczestnika! Już w biurze zawodów odbierzecie koszulkę drugiej edycji naszego eXtremalnego Biegu Godzinnego (XBG 2016). Będziecie mogli w ten sposób skorzystać z nich już choćby podczas Waszego startu. Ponownie będą to koszulki marki Proact, bez rękawków - co zapewni chłodniejsze pokonywanie ka (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 marca 2016 r.

Pamiętacie medale? 2. XBG nadciąga!

Tasiemki do medali drugiej edycji XBG. Medale eXtremalnego Biegu Godzinnego Pamiętacie medale pierwszej edycji XBG, które trafiły do lekko zmęczonych uczestników :)? Tym razem ich prezentację rozpoczynamy od uroczych tasiemek, czekających na Was od dzisiejszego popołudnia :). Stalowa część medali będzie równie okazała oraz solidna jak przed ro (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 stycznia 2016 r.

XBG 2016 - zapisy właśnie ruszyły!

Ruszają zapisy na 2. eXtremalny Bieg Godzinny. Zaczynamy po raz drugi! Dziś rozpoczęły się zapisy do 2. eXtremalnego Biegu Godzinnego, który "dosięgnąć" Was może już 6 sierpnia 2016 r. w samo południe. Tylko dla 150 biegaczy! Jeśli dokonacie rejestracji elektronicznej, drugim Waszym krokiem powinno być jak najszybsze dokonanie wpłaty zgodnie z regulaminem w 2016 roku. Każdorazowo po (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 sierpnia 2015 r.

Czy na XBG 2015 było eXtremalnie biegowo?

Jeden z podbiegów XBG. Trudy :). Przede wszystkim mam nadzieję, że przekonaliście się o tym, że bieg nie tylko z nazwy jest "eXtremalny". Wygląda na to, że pokonanie 10 okrążeń przed upływem godziny będzie wyzwaniem w kolejnej edycji. Średnie tempo około 6 minut / kilometr tym razem nie zostało uz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 sierpnia 2015 r.

1. eXtremalny Bieg Godzinny rusza już jutro!

Atrakcje na trasie 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Wspaniała pogoda. Pogoda zapowiada się doskonała... taka jaka własnie miała być podczas debiutanckiego biegu eXtremalnego w Koszalinie. Właśnie tak sobie to wyobrażałem :). Gorąco, żar, piach i godzinne zmagania. Na końcu nie mniej ekstremalny medal. Woda na trasie. Postaramy się zapewnić wystarczającą ilość płynów do zaspokojenia Wasz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 lipca 2015 r.

Trasa 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego

Trasa 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Prezentujemy Wam przebieg pętli XBG 2015 czyli pierwszego eXtremalnego Biegu Godzinnego. Pętla, jak dawniej wspominaliśmy, liczy około 1 kilometra, a walczyć będziecie o jak największą ilość pokonanych okrążeń. Rywalizacja kończy się wraz z ukończeniem okrążenia po zakończeniu pełnej godziny. Podczas zakończenia każdy z uczestników otrzyma indywidualnie wręczony medal niepo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 lipca 2015 r.

Koszulki biegowe XBG 2015 zaprezentowane!

Koszulki biegowe 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Dziś podczas Babeczkowej Środy, która co tydzień przyciąga chętnych do wspólnego pokonywania około 5-kilometrowej trasy, zostały oficjalnie zaprezentowane koszulki przeznaczone dla uczestników 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Dla tych, którzy wystartują w naszym biegu czekają też 1,5 kilogramowe (!) medale, które będą wartościową pamiątką Wa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 lipca 2015 r.

Numery startowe do biegu XBG 2015 czekają!

Numery startowe 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Wielkimi krokami zbliża się termin pierwszego eXtremalnego Biegu Godzinnego w Koszalinie. Nasłoneczniona trasa nagrzewa się, by ciepło przyjąć około 120 ochotników do pokonywania 1-kilometrowej pętli przez godzinę i troszeczkę :). Wygrzewają się też świeżo przygotowane numery startowe, które umieścicie z przodu swoich koszulek - być może już tyc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste