eXtremalny Bieg Godzinny


9 sierpnia 2015 r.

Czy na XBG 2015 było eXtremalnie biegowo?

Jeden z podbiegów XBG. Trudy :). Przede wszystkim mam nadzieję, że przekonaliście się o tym, że bieg nie tylko z nazwy jest "eXtremalny". Wygląda na to, że pokonanie 10 okrążeń przed upływem godziny będzie wyzwaniem w kolejnej edycji. Średnie tempo około 6 minut / kilometr tym razem nie zostało uz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 sierpnia 2015 r.

1. eXtremalny Bieg Godzinny rusza już jutro!

Atrakcje na trasie 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Wspaniała pogoda. Pogoda zapowiada się doskonała... taka jaka własnie miała być podczas debiutanckiego biegu eXtremalnego w Koszalinie. Właśnie tak sobie to wyobrażałem :). Gorąco, żar, piach i godzinne zmagania. Na końcu nie mniej ekstremalny medal. Woda na trasie. Postaramy się zapewnić wystarczającą ilość płynów do zaspokojenia Wasz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 lipca 2015 r.

Trasa 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego

Trasa 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Prezentujemy Wam przebieg pętli XBG 2015 czyli pierwszego eXtremalnego Biegu Godzinnego. Pętla, jak dawniej wspominaliśmy, liczy około 1 kilometra, a walczyć będziecie o jak największą ilość pokonanych okrążeń. Rywalizacja kończy się wraz z ukończeniem okrążenia po zakończeniu pełnej godziny. Podczas zakończenia każdy z uczestników otrzyma indywidualnie wręczony medal niepo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 lipca 2015 r.

Koszulki biegowe XBG 2015 zaprezentowane!

Koszulki biegowe 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Dziś podczas Babeczkowej Środy, która co tydzień przyciąga chętnych do wspólnego pokonywania około 5-kilometrowej trasy, zostały oficjalnie zaprezentowane koszulki przeznaczone dla uczestników 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Dla tych, którzy wystartują w naszym biegu czekają też 1,5 kilogramowe (!) medale, które będą wartościową pamiątką Wa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 lipca 2015 r.

Numery startowe do biegu XBG 2015 czekają!

Numery startowe 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Wielkimi krokami zbliża się termin pierwszego eXtremalnego Biegu Godzinnego w Koszalinie. Nasłoneczniona trasa nagrzewa się, by ciepło przyjąć około 120 ochotników do pokonywania 1-kilometrowej pętli przez godzinę i troszeczkę :). Wygrzewają się też świeżo przygotowane numery startowe, które umieścicie z przodu swoich koszulek - być może już tyc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 czerwca 2015 r.

Waga ma znaczenie! 1,5 kg medal XBG 2015!

Najcięższy medal w biegu - 1. eXtremalny Bieg Godzinny. Nie pół kilograma, nie kilogram, lecz PÓŁTORA KILOGRAMA - niemal tyle waży nasz wysokiej jakości medal z litej stali, wycięty jednym z najbardziej zaawansowanych laserów, uzupełniony o stal nierdzewną, pokryty najlepszej jakości farbą nakładaną proszkowo. Do tego wszystko wygrzane w doskonałej jakości piecu, aby finalnie był to produkt najwyżs (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 czerwca 2015 r.

Koszulki biegowe dla uczestników XBG 2015!

Koszulki dla uczestników eXtremalnego Biegu Godzinnego (XBG 2015). Kolejna gratka dla uczestników, którzy zdecydują się wziąć udział w naszej nowej inicjatywie. 1. eXtremalny Bieg Godzinny i biegowa koszulka bez rękawków - to coś, co może być całkiem użyteczne nie tylko w tym biegu, ale i w kolejnych :). Aby otrzymać koszulkę z gwarancją właściwego rozmiaru (zarówno w wersji damskiej jak i mę (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 czerwca 2015 r.

1000 gram? Taki medal w 1. eXtremalnym Biegu God

Model medalu na eXtremalny Bieg Godzinny. Pierwszy eXtremalny Bieg Godzinny i jeden kilogram stali. Tak. Właśnie 1000 gram na 1000 metrów pętli, a nawet troszkę więcej - takie medale szykujemy jako trofeum w rywalizacji w naszej nietypowej imprezie. Możemy już zaprezentować film z przygotowania próbnego modelu, który finalnie trafi do produkcji wraz ze specjalnym, proszkowym malowaniem! Wykonany (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 maja 2015 r.

Dziś o północy ruszają zapisy XBG 2015!

Zapisy do eXtremalnego Biegu Godzinnego ruszają 24 maja o północy. ZACZYNAMY O 24:00 Rozpoczynamy zabawę w XBG. Pierwszy krok to zapisanie się do 1. eXtremalnego Biegu Godzinnego. Drugim krokiem jest jak najszybsze dokonanie wpłaty zgodnie z regulaminem. Tylko dla 120 biegaczy! Wstępnie przyjmiemy 130 wpisów na listę uczestników (tak, więcej o 10 od limitu) i poczekamy do czwartku (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 maja 2015 r.

1. eXtremalny Bieg Godzinny. Coś nowego!

Uczestnicy testu eXtremalnego Biegu Godzinnego. Pierwszy raz! Kolejne wyzwanie organizacyjne, kolejny bieg... prestiżowy i wymagający... ze ścisłymi limitami w ilości uczestników oraz opłatami, które przełożą się na dodatkowe atrakcje - medale i koszulki, które warto będzie zdobyć... oraz nagrody dla zwycięzców. Trasa

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste